8000'den fazla öğrencinin tercihi Nesibe Aydın Markası güvencesiyle
Aydın Kurs

1984 yılından bu yana, yayıncılık ve okul eğitimini bir arada veren Eğitim Kurumlarımızın, markalaşan ciddiyet ve disiplin ilkeleri temel alınarak oluşturulan eğitim felsefesi, yaşam boyu öğrenme çerçevesinde başarı odaklıdır.

9000'den fazla öğrencinin tercih Nesibe Aydın Markası güvencesiyle

EFSANE GERİ DÖNÜYOR

"Nesibe Aydın Dershanesi" kurulduğu yıldan (1998) itibaren, toplu ve yüksek başarının adresi olmuş, her yıl öğrencilerinin LGS ve YKS’de elde ettiği ilk 10, 100, 500 ve 1000 dereceleri ile rekorlar kırmıştır. Dershanelerin 2015 Haziran ayında yasa gereği kapatılma kararıyla birlikte, Nesibe Aydın Dershanesi de kapatılmış oldu. 7 yıl aradan sonra, "AYDIN KURS" adıyla EFSANE GERİ DÖNÜYOR.

ÖĞRENCİ MERKEZLİ

Her öğrenci kendi hızında öğrenebilir, kendine uygun içerikler ve yöntemler kullanmak bunun için yeterlidir” prensibiyle öğretim süreçlerini yürütmekteyiz.

YENİ NESİL KURS

Öğrencilerin ihtiyaçlarının neler olduğunu bilerek oluşturduğu sistemlerle ve başarıyı artırıcı öğrenme ortamları ile YENİ NESİL KURS’ta fark yaratmaktadır.

GERİ BİLDİRİMLİ ÖĞRETİM ANLAYIŞI

Aydın Kurs; öğrencilerin öğrendikçe geri bildirim yaptığı, zorlandıkça yardım aldığı, öğrencilerin ilerlemesinin yakından takip edildiği, ihtiyacı olduğu zaman öğrenciye özel bire bir destek sağlandığı bir sistem oluşturmuştur.

Nitelikli Öğretmen, Nitelikli Yayın

Alanında uzman öğretmen kadrosu, Kurum öğretmenlerinin hazırladığı Aydın ve Miray yayınları desteği

Çağdaş Öğrenme Ortamları

Müstakil binaları, eğitim teknolojileri ile donatılmış sınıfları,öğrencilerin bireysel çalışabilecekleri Kitap – Kafe